30.10.2017 / Gösterim Sayısı : 254

Şemdinli İlçemizde Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12. Etap) Tanıtımı Toplantısı Yapıldı.

#Şemdinli İlçemizde Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri

İl Müdürümüz Vahap ŞİMŞEK, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Çetin DURAN ve Şemdinli İlçe Müdürü Ekrem TAŞ'ın katılımları ile Bakanlığımızca uygulanacak olan Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12.etap) tanıtımı için Şemdinli de muhtarlar ve çiftçilerle toplantı yaptı.

Şemdinli İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda ŞİMŞEK ve DURAN muhtarlar ve çiftçilere Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12.etap) tanıtımı ile ilgili sunumlar gerçekleştirdiler. Video ve slayt gösterimi ile desteklenen  sunumda katılımcıların sorularına da cevap verilirken İl Müdürümüz ŞİMŞEK katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

İl Müdürümüz ŞİMŞEK, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü   DURAN ilçeden ayrılmadan önce birçok tarımsal işletmeyi de ziyaret ederek çiftçilerin çalışmalarını, ürünlerini, sorun ve taleplerini yerinde inceleme fırsatı buldular. Çiftçilere Şemdinli ilçesinde tarım ve tarımsal faaliyetlerin hak ettiği yere gelmesi noktasında bütün teknik personel ve imkanları ile ellerinden gelenin en iyisini yapmaları konusunda hizmetlerinde olduklarını belirterek yoğun ve verimli geçen çalışmaların ardından ilçeden ayrıldı.


''