18.10.2017 / Gösterim Sayısı : 298

Çukurca İlçemizde Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12. Etap) Tanıtımı Toplantısı Yapıldı

#Çukurca İlçemizde Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12. Etap) Tanıtımı Toplantısı Yapıldı

       İl Müdürümüz Vahap ŞİMŞEK, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Çetin DURAN ve Çukurca İlçe Müdürü İsa KAÇMAZ  öncelikle İlçe Kaymakamı sayın Temel AYCA Beyi makamlarında ziyaret ettiler. İl Müdürümüz ŞİMŞEK ziyaretlerinde sayın  AYCA'ya tarımsal faaliyetler ve uygulanacak Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12.etap)tanıtımına yönelik brifing vererek bilgi alışverişinde bulundular.

Daha sonra ilçe İtfaiye Müdürlüğü toplantı salonuna geçen ŞİMŞEK ve DURAN burada muhtarlar ve çiftçilere Kırsal Kalkınma ve Destekleme Projeleri (12.etap)tanıtımı ile ilgili sunumlar gerçekleştirdiler. Yapılan sunumda katılımcıların sorularına da cevap verilirken İl Müdürümüz ŞİMŞEK katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

İl Müdürümüz ŞİMŞEK, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü   DURAN ilçeden ayrılmadan önce birçok tarımsal işletmeyi de ziyaret ederek çiftçilerin çalışmalarını, ürünlerini, sorun ve taleplerini yerinde inceleme fırsatı buldular. Çiftçilere Çukurca ilçesinde tarım ve tarımsal faaliyetlerin hak ettiği yere gelmesi noktasında bütün teknik personel ve imkanları ile ellerinden gelenin en iyisini yapmaları konusunda hizmetlerinde olduklarını belirterek yoğun ve verimli geçen çalışmaların ardından ilçeden ayrıldı.17.10.2017


''