24.3.2017 / Gösterim Sayısı : 333

Emeklilerimize Veda ve Teşekkür Yemeği Verildi

#Emeklilerimize Veda ve Teşekkür Yemeği Verildi.

    İl  Müdürümüz Abdullah SEVEN' in katılımlarıyla Şube Müdürlerimiz  ve Kurum Çalışanlarımız İl Müdürlüğümüzde görev yapan ve hizmet  sürelerini tamamlayarak emekliye ayrılacak olan personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ve veda yemeği  verildi .

İl Müdürlüğü çalışanlarımızın  bir araya geldiği yemekte; emekliklerimiz  Kemal ZİREK  (Memur), Şükrü ÖZTAŞ(Hizmetli ) , Şükrü TERTEMİZ (Şoför ) ve  Süleyman ÖZTAŞ (Hizmetli ) hazır bulundular. Emeklilerimiz adına konuşan Kemal ZİREK  Gıda ,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde yıllarca çalışıp hizmet vermenin gururuyla geçirdikleri sürenin sonuna gelmenin burukluğuyla hizmet bayrağını genç nesillere teslim etmenin onurunu yaşadığımız bu anlamlı buluşmada bütün çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

İl Müdürümüz Abdullah SEVEN ''Yıllarca kurumumuzda büyük bir özveri ile hizmet veren bu değerli arkadaşlarımıza teşekkür eder, yaşamlarının geri kalanında sağlık ve mutluluklar dilerim dedi.'' Konuşmasının sonunda emekli olan arkadaşlarımıza içinde küçük hatıralar barındıran paketler   takdim edip Kurum çalışanlarına bu birliktelik ve anlamlı  buluşma için teşekkür etti.

''