27.2.2017 / Gösterim Sayısı : 405

Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifi Ortakları İle Toplantı Gerçekleştirildi.

#Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifi Ortakları İle Toplantı Gerçekleştirildi.

     23.02.2017 tarihinde "Şehrin Gülümseyişi" projesi kapsamında İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda; "Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifi" ortakları ve İl Müdürümüz Sayın Abdullah SEVEN' nin katılımları ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İsmail TUNÇ, Ziraat Yüksek Mühendisi İdris UCE,  Ziraat Mühendisi Hülya ULUTAŞ tarafından gündem maddeleri ile ilgili sunum ve Kooperatifçiliğin yararları hakkında bilgilendirilme yapıldı. Ayrıca kurulan 'Kadın Kooperatifi'nin 2017 yılı çalısma faaliyetleri planlandı. 2017 yılında İl müdürlüğümüz bünyesinde kurulan modern seralarda gerçekleştirilecek faaliyetlere kooperatif ortaklarının katılım sağlamalarının il müdürlüğümüzce önemsendiği bu katılım ile kooperatif ortaklarının teknik ve idari olarak gelişmelerine katkı sağlanacağı belirtilerek, seralarda yapılacak teknik çalışmalar hususunda bilgilendirilmeler yapıldı.

İl Müdürümüz Sayın Abdullah SEVEN toplantı sonunda katılımcılara teşekkür ederek, özellikle ilimizde kadın çiftçi girişimcilere her türlü desteğin devam edeceğini belirtti. 

''